פינוי בינוי / התחדשות עירונית בנתניה

התחדשות עירונית ופינוי-בינוי בנתניה עם קבוצת בולד

קבוצת בולד מתמחה בניהול וליווי פרויקטים של התחדשות עירונית ופינוי-בינוי בנתניה. אנו פועלים להבטיח ערך מקסימלי לדיירים באמצעות תהליך מקצועי ושקוף, מהשלב הראשוני ועד למסירת הדירות החדשות. בהובלת יוסי לנדאו, מהנדס בניין ובעל תואר שני במנהל עסקים, אנו מספקים פתרונות יצירתיים וניהול פרויקטים איכותי בכל שלב.

לצפייה במידע נוסף על קבוצת בולד 

מידע על תהליך הליווי

התחדשות עירונית בנתניה

נתניה, בירת השרון היא העיר השישית באוכלוסייתה בישראל עם קרוב ל-235,000 תושבים. העיר נוסדה בשנת 1928 כיישוב מקומי לפועלי הפרדסים של אזור השרון והוכרזה כעיר מייד לאחר הקמת המדינה בשנת 1948. העיר משתרעת על פני שטח כולל 30,880 דונם ובשטחה מצויים מספר אתרים ארכיאולוגיים לצד אתרי טבע בולטים כגון: שמורת האירוסים, שמורת נחל פולג ועוד. העיר עצמה מחולקת לשלושה חלקים, מרכז העיר בו ממוקמות מרבית השכונות הוותיקות של העיר, עם מספר כולל של למעלה מ-110 אלף תושבים, דרום העיר המשתרע משכונת דורה ועד רמת פולג ובו מתגוררים למעלה מ-65 אלף תושבים והאזור המזרחי והחדש של העיר לאורך כביש החוף בו מתגוררים כ-40 אלף תושבים.

פינוי בינוי / התחדשות עירונית בנתניה

התחדשות עירונית בנתניה

בדומה לערים אחרות בישראל במהלך השנים האחרונות, גם בנתניה מתקיימים במקביל מגוון רחב של פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, וביניהם פרויקיטם מסוג תמ"א 38/1 למטרות חיזוק ועיבוי מבני מגורים ישנים, לצד מיזמי פינוי בינוי למטרות הריסה מן היסוד של שכונות מגורים ישנות והקמתן של שכונות מגורים חדשות.

על מנת לקדם את הפרויקטים השונים בתחום ההתחדשות העירונית בנתניה, הוקמה בשנת 2019 על ידי עיריית נתניה, היחידה להתחדשות עירונית בעיר, הפועלת במסגרת מינהל ההנדסה בעירייה. מטרת היחידה היא לרכז את כל מיזמי ההתחדשות העירונית בעיר תוך הנגשת מידע וסיוע לתושבי השכונות בהם עתיקים להתבצע הפרויקטים השונים ובשיתוף פעולה מלא של כל הגורמים העירוניים הרלוונטים לצורך כך.

פינוי ובינוי בנתניה

ברחבי העיר נתניה מתוכננים מספר מיזמי פינוי בינוי בסדרי גודל שונים, כאשר בין יתר המיזמים הבולטים בעיר תוכלו למצוא את:

  • פינוי בינוי בשכונת קריית נורדאו – במסגרת התכנית עתידים להיהרס שבעה מבני רכבת ישנים המאכלסים 137 יחידות דיור ובנייה חדשה של 553 יחידות דיור, וזאת בנוסף לשטח כולל של 900 מ"ר שיוקצה לטובת מסחר. התכנית עצמה מתסוופת ל-2 תוכניות פינוי בינוי באזור השכונה במסגרתו יהרסו 208 יחידות דיור ישנות ויוקמו 872 יחידות דיור חדשות.
  • פינוי בינוי ברחוב זלמן שניאור – מיזם פינוי בינוי נוסף בשכונת קריית נורדאו במסגרתו יוקמו 512 יחידות דיור חדשות ב-4 מגדלי מגורים בני 18 קומות, וזאת במקום 128 יחידות דיור ישנות הממוקמות לאורך הרחוב.
  • פינוי בינוי בשכונת נאות שקד – במסגרת התכנית צפויים להיבנות בשכונה הוותיקה 1,560 יחידות דיור חדשות במקום 392 יחידות דיור קיימות, כאשר תכנית הבינוי צפויה לכלול גם שטחי מסחר, תעסוקה ומבני ציבור.
  • פינוי בינוי ברחוב הרצוג – במסגרת התכנית ייבנו 206 יחידות דיור חדשות במקום 3 מבני מגורים ישנים בשטח הרחוב.
  • פינוי בינוי ברחוב קורצ'אק – במסגרת התכנית יפנו 160 יחידות דיור ישנות ויוקמו 1,300 יחידות דיור חדשות.

וזאת לצד פרויקטים נוספים מסוג פינוי בינוי המצויים בימים אלו בשלבי תכנון ו/או בשלבי אישור כאלו ואחרים.

קבוצת בולד – ניהול פרויקטים של התחדשות עירונית ופינוי בינוי בנתניה

כחברה מנהלת בתחום ההתחדשות העירונית בישראל, אנחנו ב- BOLD GROUP  פועלים מטעם ולמען בעלי הזכויות בפרויקטים שונים בתחום ההתחדשות העירונית בנתניה. השירותים המקצועיים המוצעים על ידינו נועדו לקדם את המיזמים השונים בתחום ההתחדשות העירונית ברחבי העיר נתניה, וכל זאת תוך שמירה על מלוא הזכויות והאינטרסים המשותפים של כל בעלי הזכויות בכל מיזם פינוי בינוי או פרויקט תמ"א 38 ברחבי העיר.

חשוב לנו לציין שכל השירותים המוצעים על ידינו מיושמים תוך מחויבות מלאה לבעלי הזכויות בלבד, והם מיושמים במסגרת שיתופי פעולה מקצועיים עם מיטב אנשי המקצוע ובהתאם לתכנית סדורה שמטרתה לקדם הליכי התחדשות עירונית. אל מול כל הגורמים הרלוונטיים, מהרשות המקומית וועדות התכנון והבנייה ועד לקבלני הביצוע בשטח.

אם גם אתם מצויים בשלבי התעניינות ראשונית או מתקדמת במיזם התחדשות עירונית כזה או אחרת בעיר נתניה, זה הזמן ליצור איתנו קשר כאן ולשמוע על כל פתרונות השירות המועצים על ידינו לאורך כל הדרך.

 

מאמרים נוספים

הסכמת דיירים פינוי בינוי
התארגנות דיירים לפרויקט פינוי בינוי / תמ"א 38
התארגנות דיירים לקראת פרויקט פינוי בינוי ו/או תמ"א 38, נועדה בין היתר לצרכי מינוי נציגות דיירים אשר תשמש כגוף מייצג שייבחר ויוסמך על ידי כלל בעלי הזכויות, לצורך ייצוגם אל מול היזם בפרויקט, הרשויות והגורמים המקצועיים לאורך כל הדרך.
קרא עוד
קידום פרויקט פינוי בינוי
פרויקטים מסוג פינוי בינוי יכולים להיות מקודמים גם על ידי היזמים המגלים בהם עניין וגם על ידי בעלי הזכויות שהם למעשה בעלי הדירות במתחם המגורים. בשני המקרים, קידום הפרויקט מתאפשר אך ורק במקרים בהם 66% מבעלי הדירות הביעו את הסכמתם ליישום הפרויקט
קרא עוד
תפקידה של חברת ליווי דיירים
תפקידה של חברת ליווי דיירים
מהי חברת ליווי דיירים בפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית? מה תפקידה על חברת ליווי הדיירים ומדוע שכירת שירותיה של החברה נחוצה לכלל הדיירים בפרויקט? על כך ועוד בעמוד שלפניכם.
קרא עוד

לפרטים ומידע נוסף מוזמנים ליצור קשר :